Neler Yaparız?

Doğuş Plastik

Kalıp Üretimi

İmalatı konusunda; yılların verdiği tecrübe ile uzman ekibimizle, her türlü plastik enjeksiyon kalıbının tasarımını ve üretimini yapabilmekteyiz. Kalıbın kalitesinin, plastik parça üretiminde en önemli faktör olduğunun bilincinde olan ekibimiz, kalıp imalatının her aşamasında kalite kontrol çalışmaları yaparak müşterilerimizin taleplerini eksiksiz karşılamaya çalışmaktadır.

Parça Üretimi

Kendi bünyemizde imal edilmiş kalıplarımızla farklı sektörlerdeki müşterilerimize plastik yan sanayi ürünleri konusunda hizmet vermekte olan firmamız, çalışanlarının sürekli eğitimini ve her noktada sürekli iyileştirmeyi sağlayarak kalitesini üst seviyede tutmaktadır. 120 ton ile 320 ton arasında farklı kapama kuvvetlerine sahip makinelerimizle 1000 grama kadar plastik parça üretemi yapmaktayız.

Tasarım & Ar-Ge

Müşteri Odaklı Üretim konusunda tecrübeli firmamız, Aklınızda olan bir projeyi sizin için tasarım sürecinden başlayıp, üretim sürecine kadar destek verebilmektedir. Endüstiyel Tasarım, Prototipleme, Maliyetlendirme, Test ve kontroller ve Üretime geçişde size gerek duyduğunuz desteği sağlar.

Üretim Alanları

Doğuş Plastik; Masaüstü Priz Çıkış Sistemleri, Yükseltilmiş Döşeme ve Döşeme Altı Priz Çıkış Sistemleri, Elektrik Panosu ve Rack Kabin Aksesuarları, Profil Aksesuarları ve Panel Radyatör ve Aksesuarları gibi birden çok sektör için parça üretimi yapmaktadır. Masaüstü Priz Kutuları ve Döşeme Altı Priz Kutularındaki ürünleri tamamen kendi tasarım ve imalatı olup, bu pazarda kendine önemli bir yer edinmiştir.